SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zbliża się Auto Expo 2014, największe targi części samochodowych w Polsce

Zbliża się Auto Expo 2014, największe targi części samochodowych w Polsce

04.09.2014, godz. 15:54
Auto Expo 2014
foto:

Międzynarodowe Targi Auto Expo Parts, Tires & Service są największą tego typu imprezą w Polsce. Można tam spotkać największych producentów części samochodowych i motocyklowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Stwarza to możliwości nawiązania kontaktów między polskimi i zagranicznymi partnerami.

Głównym celem targów Auto Expo Parts. Tires & Service jest wspieranie polskiej branży motoryzacyjnej w rozwoju. Każdy zwiedzający wystawę może poznać najnowsze trendy oraz kierunki działania przemysłu motoryzacyjnego, jak również pozyskać nowych partnerów biznesowych i pozyskać nowe wzorce dla rodzimych firm i rynków.

Przeczytaj: Jak zamontować światła do jazdy dziennej LED - porada krok po kroku

W programie wystawy znajdziemy również wiele wydarzeń na tle edukacyjnym. Zaplanowano wiele konferencji, gdzie wypowiadać się będą eksperci. Dzięki tym wypowiedziom słuchacze będą mogli zgłębić wiedzę na temat m.in. zasad prowadzenia efektywnych relacji biznesowych z wieloma producentami z różnych krajów.

Impreza odbędzie się w dniach 11-13 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wstęp bezpłatny, a wystawa otwarta dla zwiedzających w godzinach 10-17 (czwartek, piątek) i 10-16 (sobota).

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: