SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Znaleźli fabrycznie nowego Poloneza! Teraz sprzedają go w internecie - ZDJĘCIA

Znaleźli fabrycznie nowego Poloneza! Teraz sprzedają go w internecie - ZDJĘCIA

15.04.2014, godz. 15:51
Fabrycznie nowy Polonez Atu Plus na sprzedaż
foto: Autoparts

W internecie pojawiła się prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i miłośników polskiej motoryzacji. Firma Autoparts sprzedaje nowiutkiego Poloneza, który w ubiegłym roku został przypadkowo odnaleziony w magazynach Daewoo-FSO. Auto jest w rewelacyjnym stanie!

Fabrycznie nowy Polonez Atu Plus z silnikiem 1.6 GSI, pochodzi z 1998 roku i jest w idealnym stanie. Jednostka benzynowa z wielopunktowym wtryskiem paliwa i katalizatorem, generuje moc 84 KM. Pojazd ma zaledwie 23 kilometry przebiegu na liczniku, co świadczy o jego unikatowości. Dziś na rynku wtórnym nie ma drugiego takiego egzemplarza.

Przeczytaj: Zabytkowy Ford GT40 MKI odnaleziony pod stertą rupieci

Pojazd w momencie odnalezienia miał tylko nieco zmatowiony lakier, brakowało w nim gałki zmiany biegów, jednej klamki drzwi, a pompa paliwa była podmieniona na popsutą. Na siedzeniach jednak wciąż znajdowały się folie ochronne, których zresztą do dziś nie zdjęto. Lakier został poddany polerce, uzupełniono brakujące elementy, a niesprawna pompa uległa wymianie na nową.

Auto o świetnym salonowym wyglądzie czeka na nowego właściciela. Firma Autoparts sprzedająca Poloneza, posiada duplikat karty pojazdu i ma pełne prawa do jego własności. Samochód jest zarejestrowany i gotowy do jazdy. Można go obejrzeć w siedzibie Autoparts, w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 88. Cena wywoławcza to 15 tys. złotych. Aukcja potrwa do 25 kwietnia, do godziny 12:00.

Więcej szczegółów na http://polonez.autorola.pl

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: