SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Znamy szczegóły nowego programu byłych prezenterów Top Gear!

Znamy szczegóły nowego programu byłych prezenterów Top Gear!

04.08.2015, godz. 11:57
Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May
Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May foto: EAST NEWS

Kilka dni temu Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali umowę z Amazonem na produkcję nowego programu motoryzacyjnego. Teraz poznaliśmy kilka szczegółów nowej produkcji zwariowanej trójki byłych prezenterów Top Gear.

O wszystkim powiedział Andy Wilman, który razem z Clarksonem, Hammondem i May'em opuścił szeregi BBC. Niedługo po tym fakcie otrzymali oni intratną propozycję od Amazona na stworzenie nowego programu na platformie Amazon Prime.

Zobacz: Clarkson, Hammond i May wracają! Nowy program na platformie Amazon

Wilman, jako producent nowego motoryzacyjnego show, zdradził kilka szczegółów. Przede wszystkim zachowana ma być formuła podobna do tej, którą widzieliśmy w brytyjskiej produkcji. Stwierdził też, że ma być nowe miejsce, nowe scenariusze i nowy wygląd show, a zaplanowane zostały 3 sezony po 12 odcinków. Jeśli będzie zainteresowanie, zostaną nakręcone kolejne serie.

A wszystko dzięki temu, że Amazon nie zamierza oszczędzać na nowym programie. Budżet, który został przeznaczony na nowe show brytyjskich prezenterów to oszałamiające 250 milionów dolarów! Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na premierę pierwszego odcinka.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: