SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zobacz nowe BMW serii 5 w akcji w nowej odsłonie filmu "The Hire" - WIDEO

Zobacz nowe BMW serii 5 w akcji w nowej odsłonie filmu "The Hire" - WIDEO

24.10.2016, godz. 13:57
BMW 5 G30 The Hire
BMW 5 w filmie z serii "The Hire" foto: BMW

BMW serii 5 doczekało się doskonałej promocji – przywrócono do życia serię filmów sensacyjnych "The Hire". Pierwsza część to pościgi, akcja i emocje, na które przyszło nam sporo czekać.

Pierwsze filmy z serii "The Hire" pojawiły się w sieci już w 2001 roku, a Clive Owen zasiadł wtedy za kierownicą różnych modeli marki jako bezimienny kierowca do wynajęcia. Znaczenie tych filmów reklamowych było tak duże, że zainspirowały one twórców serii "Transporter".

Zobacz też: Nowe BMW serii 5 - dane techniczne, duża GALERIA + WIDEO

Z kolei dla BMW oznaczały one wskoczenie na pozycję lidera w klasie samochodów luksusowych. Klienci nie chcieli już obserwować nudnych filmów z autami jadącymi wśród pięknych widoków. "The Hire" wprowadziło do świata reklamy akcję, rozrywkę oraz... wyjątkowo wysoki budżet.

Po latach seria powróciła. Na ekranie zobaczyć można – obok Clive'a Owena – Dakotę Fenning, a za reżyserię odpowiada Neill Blomkamp (nakręcił też Dysktrykt 9). Główną rolę odgrywa jednak BMW 540i G30, które pod maską ma sześciocylindrowy silnik generujący 340 koni mechanicznych.

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: