SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zobacz samochody z filmu "Transformers: The Last Knight" - WIDEO

Zobacz samochody z filmu "Transformers: The Last Knight" - WIDEO

02.09.2016, godz. 09:15
Western Star 4900SF, Decepticon Onslaught
Western Star 4900SF, Decepticon Onslaught foto: materiały prasowe

W połowie 2017 roku na ekrany kin trafi 5. część megaprodukcji opowiadającej o robotach z kosmosu. W filmie zatytułowanym "Transformers: The Last Knight" nie zabraknie pięknych samochodów i widowiskowych scen pościgów. W oczekiwaniu na premierę, w internecie możemy oglądać pierwsze nagrania prezentujące motoryzacyjnych aktorów.

Reżyser Michael Bay pracujący dla wytwórni filmowej Paramount, mając świadomość, że długo nie da się utrzymać w tajemnicy planu filmowego, ujawnił wygląd kilku pojazdów, które będzie można zobaczyć w filmie. Dzięki wścibskim szpiegom fani popularnej serii filmowej mogą jednak w serwisie YouTube znaleźć znacznie więcej. Niektóre auta udało się już sfilmować z bliska i przyjrzeć się dokładnie jak wyglądają.

Chevrolet Camaro znowu będzie Autobotem o imieniu Bumblebee. Sportowy samochód tym razem jest najnowszą szóstą generację kultowego amerykańskiego musclecara. Co ciekawe w filmie zobaczymy nie tylko odmianę nadwoziową coupe, ale też wersję cabrio.

Ford Mustang aktualnej szóstej generacji to zły Decepticon o imieniu Barricade. Robot ten grał w pierwszej części serii i podobnie przeobrażał się w policyjny radiowóz.

W Mercedesa-AMG GT S będzie transformował się Drift. Tego Autobota używającego do walki dwóch katan, można było oglądać w 4. części "Transformers: Wiek zagłady", w której przybierał formę czarno-niebieskiego Bugatti Veyron.

Nową postacią jaką zobaczymy w filmie jest Hot Rod. Dla tego szybkiego i zwinnego Autobota zarezerwowano formę supersportowego Lamborghini Aventadora.

Crosshairs stojący po stronie dobra, pełniący funkcję snajpera w szeregach Autobotów, będzie formował się w zielonego Chevroleta Corvette najbardziej aktualnej generacji.

Przywódcę Autobotów Optimusa Prime tradycyjnie zobaczymy w postaci ciągnika siodłowego. Pojazd to amerykańska ciężarówka Western Star 5700 XE.

Innym wielotonowym sprzętem został holownik Western Star 4900SF. W pojazd ten wcielono potężnego Decepticona o imieniu Onslaught.

Zastanawiającą postacią okaże się mały Autotobot Sqweeks zmieniający swój kształt w wiekowy skuter marki Vespa.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: