SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zwiastun filmu "Wściekli 7": taka będzie ostatnia część "Szybkich i wściekłych" z Paulem Walkerem - WIDEO

Zwiastun filmu "Wściekli 7": taka będzie ostatnia część "Szybkich i wściekłych" z Paulem Walkerem - WIDEO

02.11.2014, godz. 01:42
Furious 7 (Wściekli 7) - Paul Walker w ostatnim swoim filmie serii Szybcy i Wściekli
foto: YouTube

Zwiastun filmu "Wściekli 7", czyli siódmej części popularnej serii "Szybcy i wściekli" został oficjalnie opublikowany. Przepełniony akcją oraz szybkimi samochodami obraz, to ostatnia produkcja w jakiej wystąpił Paul Walker. Aktor zginął tragicznie w wypadku samochodowym, a realizacja zdjęć została ukończona przy wsparciu jego braci i techniki komputerowej.

Fabuła filmu zawiera ciąg kolejnych zdarzeń krótko po tym, co mogliśmy zobaczyć w ostatniej historii "Szybcy i wściekli 6". W filmie tym Dominic Toretto (Vin Diesel) i Brian O'Conner (Paul Walker) pokonali ekipę Owena Shawa (Luke Evans). Po powrocie do Stanów Zjednoczonych bohaterowie zaczynają prowadzić nareszcie normalne życie, ale spada na nich zemsta brata Owena Shawa, w rolę którego wcielił się Jason Statham. To on zabija w Japonii Hana (Sung Kang) - zdarzenie to miało miejsce w trzeciej części serii o tytule "Tokio Drift".

Czytaj też: Prędkość i stare opony! Oficjalna przyczyna wypadku Paula Walkera w Porsche

Universal Studio dokończyło film przy pomocy braci zmarłego Paula Walkera - Caleba i Cody'ego. Bracia aktora wystąpili w scenach, gdzie pojawiała się postać O'Connera, a ostatecznie odpowiedniego retuszu na zrealizowanym materiale dokonano dzięki komputerowej technologii. Produkcja ogłosiła też oficjalnie, że Brian O'Conner nie zginie w filmie "Wściekli 7", a jego wątek zakończy się w pozytywny sposób.

Premiera "Furious 7" na wielkim ekranie w USA odbędzie się 3 kwietnia 2015 roku. W Polsce film trafi do kin tydzień później (10 kwietnia).

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: