SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zwiedź salon Pagani przez internet dzięki Google Street View!

Zwiedź salon Pagani przez internet dzięki Google Street View!

04.04.2014, godz. 15:33
Salon Pagani można odwiedzić przez internet dzięki Google Street View!
foto: Pagani

Na samochód marki Pagani stać zaledwie garstkę ludzi na świecie. Podstawowa wersja modelu Huarya kosztuje ponad 1 milion euro. Mimo wszystko, wielu pasjonatów motoryzacji nie zważa na brak pieniędzy w swoim portfelu, z przyjemnością oglądając zdjęcia aut w sieci. Już teraz, dzięki Google Street View, fani samochodów mogą bez wychodzenia z domu odbyć wizytę w najprawdziwszym salonie Pagani we Włoszech.

Za pośrednictwem Google Maps można przenieść się do eleganckiego atelier firmy Pagani, które znajduje się w Północnych Włoszech. I to wszystko bez konieczności wykupienia drogiego biletu lotniczego. Dzięki funkcji Google Street View mamy możliwość zasiąść wirtualnie takich sportowych samochodach jak Zonda Cinque Roadster, czy Huayra.

Przeczytaj też: Ferrari California T: włoska legenda przedstawia odświeżony model z turbodoładowaniem

Jak można się spodziewać po producencie rzadkich pojazdów sprzedawanych w pojedynczych egzemplarzach, salon (który należałoby nazwać bardziej eleganckim butikiem) jest wewnątrz naprawdę niewielki. Da się jednak wyjść też na patio przed budynkiem, gdzie stoją zaparkowane pojazdy.

Z pewnością nie będziemy godzinami zwiedzać salonu, ale możemy się skupić na pięknych szczegółach samochodów. A jest na co popatrzeć - wszystko, od silnika AMG V12 znajdującego się pod maską, po ozdobne wykończenia wewnątrz, budzi prawdziwy zachwyt.


Wyświetl większą mapę

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: