SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Alfa Romeo produkuje... stylowe rowery - ZDJĘCIA

Alfa Romeo produkuje... stylowe rowery - ZDJĘCIA

26.09.2013, godz. 11:47
Rower szosowy 4C IFD zainspirowany modelem Alfa Romeo 4C
foto: Alfa Romeo

Mało kto wie, że Centrum Stylu Alfa Romeo wspólnie z firmą Compagnia Ducale, produkuje rowery. Ostatnio do gamy ekskluzywnych jednośladów, charakteryzujących się niską wagą i ciekawym designem, dołączył nowy model z limitowanej serii zainspirowany sportową Alfą Romeo 4C.

Pasjonujesz się kolarstwem, lubisz aktywnie spędzać czas w zgodzie z naturą i czuć powiew wiatru na swoim ciele, a przy tym jesteś niesamowicie stylowy? Alfa Romeo przygotowała dokładnie coś dla ciebie! Włoska firma znana z wyszukanego designu posiada w swojej ofercie rowery. W gamie modelowej znajduje się kilka odmian jednośladów, w tym także nawet taki skierowany do najmłodszych.

>>> Super lekka Alfa Romeo 4C na Salonie we Frankfurcie - WIDEO <<<

Najnowszy produkt, którym Alfa Romeo postanowiła się pochwalić, to rower o oznaczeniu 4C IFD, inspirowany stylistyką sportowej Alfy 4C. Skrót IFD pochodzi od Innovative Frame Design, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Innowacyjna Konstrukcja Ramy. Do budowy użyto włókna węglowego, co pozwoliło uzyskać niebywałą lekkość.

Rower 4C IFD stworzony przez Centrum Stylu Alfa Romeo i Compagnia Ducale, jest w całości budowany ręcznie we Włoszech. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, ponieważ produkt ten należy do limitowanej edycji. Cena produktu kształtuje się od 3500 do 9000 euro, w zależności od zastosowanego osprzętu. Start sprzedaży zaplanowano na grudzień 2013 roku, czyli tuż przed bożonarodzeniowym świętem, słynącym z wręczania sobie prezentów pod choinką.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: