SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Arrinera Hussarya GT odwiedziła trzy polskie miasta - zobacz WIDEO

Arrinera Hussarya GT odwiedziła trzy polskie miasta - zobacz WIDEO

10.08.2016, godz. 10:06
Arrinera Hussarya GT
Arrinera Hussarya GT foto: Arrinera Automotive

Błękitny prototyp samochodu Arrinera Hussarya GT trafił na sesje fotograficzne do kilku polskich miast. Wyścigowy samochód zbudowany na przestrzennej ramie rurowej, z poszyciem z włókna węglowego, silnikiem V8 i sekwencyjną skrzynią biegów, został sfotografowany w Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie.

W Szczecinie Hussarya GT pozowała w kilku lokalizacjach. Przejechała trasą Wałów Chrobrego, powstałych jako Tarasy Hakena, stanęła na Jasnych Błoniach, a potem na bulwarze naprzeciw Starego Miasta. Dodatkowo wykonano zdjęcia przed Muzeum Techniki i Komunikacji oraz przed Filharmonią imienia Mieczysława Karłowicza, która w 2015 zdobyła tytuł najpiękniejszego budynku Europy.

Zobacz też: Wyścigowa Arrinera Hussarya GT wyjechała na ulice

We Wrocławiu będącym Europejską Stolicą Kultury 2016 Arrinera Hussarya GT wzbudziła ogromne zainteresowanie na Rynku, gdy znalazła się przed słynnym ratuszem, którego budowę rozpoczęto w XIII wieku. W Warszawie sesję fotograficzną pojazdu oznaczonego przedwojennymi lotniczymi szachownicami wykonano o świcie na Placu Piłsudskiego

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: