SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości BMW najbardziej szanowaną marką motoryzacyjną na świecie

BMW najbardziej szanowaną marką motoryzacyjną na świecie

19.04.2013, godz. 14:30
marka BMW
foto: BMW

Niemiecki koncern motoryzacyjny BMW, wytwarzający prestiżowe auta klasy premium, może poszczycić się tytułem najbardziej renomowanej marki na świecie. Tak pokazują wyniki najnowszych badań amerykańskiego Reputation Institute – firmy badawczej i konsultingowej.

Już po raz drugi BMW zwyciężyło w odbywającym się co roku rankingu firmy Reputation Institute i zostało uznane za najbardziej szanowaną firmę świata. Zestawienie zostało przygotowane w oparciu o wywiady z konsumentami - przeprowadzono ich 55000 w 15 krajach Europy. Co więcej, niemiecka firma jako jedyna znalazła się w pierwszej piątce we wszystkich siedmiu kategoriach, na podstawie których oceniano reputację marek pod względem środowiska pracy, zarządzania, obywatelskiej postawy, wyników finansowych, przywództwa, produktów, usług oraz innowacyjności.

>>> Najlepiej sprzedające się samochody na świecie - TOP 10 bestsellery roku 2012 <<<

- Receptą na sukces jest przede wszystkim konsekwentna polityka zarządzania skierowana na ciągły rozwój, oraz dbałość nie tylko o potrzeby klienta ale również pracowników. Zadowoleni pracownicy, którzy wykonują swoją pracę z pasją i przyjemnością przyczyniają się również w znaczny sposób do rozwoju firmy. Marka BMW jest dla ludzi aktywnych, dążących do realizacji swoich marzeń. Jako autoryzowany Dealer BMW staramy się w tym pomagać organizując lokalnie liczne przedsięwzięcia społeczno-kulturalne, sportowe czy też motoryzacyjne. Dbamy o to by klienci darzyli nas zaufaniem i zawsze wychodzili z salonu zadowoleni – mówi Mikołaj Małecki Dyrektor Zarządzający Bawaria Motors.

autor: Bawaria Motors zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: