SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości BMW serii 2 M Performance: prawie jak prawdziwe M

BMW serii 2 M Performance: prawie jak prawdziwe M

03.12.2013, godz. 08:00
BMW serii 2 M Performance
foto: BMW

BMW serii 2 jeszcze nie jest oferowane w salonach, a niemiecki producent już przygotował specjalne dodatki do auta z serii M Performance. Gadżety nie tylko pozwalają nadać autu większej ilości charakteru, ale także dzięki nim można bardziej spersonalizować pojazd. Bogaci indywidualiści na pewno znajdą coś dla siebie.

W pakiecie Preformance klienci mogą sobie wybrać kilka produktów lub usług. Jednym z nich jest np. "Power kit", dzięki któremu w modelu 220d można podnieść moc o 16 KM, a moment obrotowy wzrośnie do 40 Nm. W sumie po zabiegu wzmacniania da to 200 KM i 420 Nm wyniku końcowego. Do wersji 235i w pakiecie stylistycznym M można zamówić m.in. mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu lub sportowy tłumik.

Osoby lubujące się w personalizacji auta będą zadowolone z takich dodatków jak m.in. końcówki wydechu pokryte chromem lub wykonane z włókna węglowego, sportowe zawieszenie, które obniża wysokość nadwozia o 20 mm, zaciski hamulcowe w kolorze czerwonym, żółtym lub pomarańczowym, a także lekkie obręcze w rozmiarze 19-cali.

Zobacz też: BMW serii 2: dwudrzwiowa odmiana serii 1 z nową nazwą - WIDEO

Nadwozie można również ozdobić pakietem aerodynamicznym, w którego skład wchodzą nakładki, wloty powietrza oraz dyfuzor w tylnym zderzaku. Na karoserii mogą się też znaleźć efektowne pasy dekoracyjne, plakietki z napisem M Performance oraz czarna atrapa chłodnicy. We wnętrzu natomiast może zagościć Alkantara, listwy z karbonu, aluminiowe pedały oraz kierownica z wyświetlaczem obrotów. Oczywiście wymienione przykłady to tylko część z gadżetów z serii M Performance.

Klienci będą mogli nabyć BMW serii 2 wraz z dodatkami z pakietu M Performance już od marca następnego roku.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: