SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Bugatti Gangloff Concept - zaprojektował go Paweł Czyżewski z Lublina - ZDJĘCIA

Bugatti Gangloff Concept - zaprojektował go Paweł Czyżewski z Lublina - ZDJĘCIA

17.02.2013, godz. 00:20
Paweł tworzy auta dla milionerów
foto:

Nie jest zawodowym projektantem samochodów, ale jego fantastycznym modelem Bugatti zachwycił się jednak świat. Zorientowani w temacie twierdzą, że tylko kwestią czasu pozostaje, kiedy Paweł Czyżewski podpisze profesjonalny kontrakt z producentem aut dla bogaczy. Bugatti Gangloff Concept zaprojektowane przez pochodzącego z Lublina 27-latka, robi furorę w Internecie!

O Pawle piszą czasopisma z całego świata. Młody mężczyzna jest zawodowym tancerzem, ale auta zawsze były jego hobby. Odkąd pamięta, rysował modele samochodów. Bugatti szczególnie poruszało jego wyobraźnię. Projekt, który wzbudził światową sensację, to połączenie nowoczesności i tradycji.

- To moja wariacja na temat produkowanego w latach 30. Bugatti 57 SC Atlantic - wyjaśnia Paweł opowiadając o wirtualnym Bugatti Gangloff Concept.

Współczesna interpretacja auta modelu z 1938 roku prezentuje się niesamowicie. Muskularna sylwetka została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Wrażenie robią zachowane proporce nadwozia i przemyślane detale wnętrza, które nawiązują nieco do stylu współczesnego supersportowego Veyrona, produkowanego przez markę Bugatti.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: