SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Cadillac ATS Coupe: Amerykanin wjeżdża do Europy - ZDJĘCIA

Cadillac ATS Coupe: Amerykanin wjeżdża do Europy - ZDJĘCIA

30.09.2014, godz. 08:53
Cadillac ATS Coupe
foto: Cadillac

Cadillac chcąc przypodobać się Europejczykom przygotował model ATS Coupe właśnie z uwzględnieniem ich preferencji. W porównaniu do amerykańskiego odpowiednika samochód otrzymał m.in. mniejszą i bardziej wydajną jednostkę napędową.

Cadillac ATS Coupe w specyfikacji europejskiej pojawi się już w październiku. Amerykańskie auto otrzymało turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2-litrów, który generuje 276 KM i 400 Nm. Dzięki tym wartościom i masie pojazdu wynoszącej 1602 kg, sprint 0-100 km/h trwa tylko 5,8 s. Jednostka napędowa została połączona z 6-biegową przekładnią automatyczną, przekazującą napęd na tylną oś (opcjonalnie będzie można zamówić napęd na wszystkie koła).

Zobacz też: Cadillac ATS Coupe: amerykański sportowiec w przybliżeniu

We wnętrzu Cadillaca ATS Coupe zagościł dodatkowo m.in.: wyświetlacz HUD, dotykowy, 8-calowy wyświetlacz powiązany z systemem multimedialnym, bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych, a także system audio od firmy Bose. Do wyposażenia standardowego należą także bi-ksenony oraz światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: