SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Carlex Design zmodyfikował Chevroleta Camaro

Carlex Design zmodyfikował Chevroleta Camaro

14.10.2015, godz. 18:58
Chevroleta Camaro by Carlex Design
Chevroleta Camaro by Carlex Design foto: Carlex Design

Carlex Design to polski tuner, który swoimi projektami wnętrz pojazdów przykuł uwagę światowych mediów motoryzacyjnych. Firma słynie z odważnych pomysłów i stosowania wysokiej jakości materiałów, co przyciąga kolejnych klientów. Tym razem Polacy postanowili zmodyfikować Chevroleta Camaro.

Jeśli oglądaliście filmy z serii "Transformers", to wiecie jak wyglądał Bumblebee, który towarzyszył głównemu ludzkiemu bohaterowi. Żółte Camaro zdecydowanie wyróżniało się w filmie, ale wnętrze pojazdu było już mało porywające. A powinno wyglądać dokładnie tak, jak środek sportowego Chevroleta zmodyfikowanego przez firmę Carlex Design.

Zobacz też: Lamborghini Gallardo po tuningu Carlex Design

We wnętrzu Chevroleta Camaro dominują żółto-czarne barwy. Fotele zostały pokryte skórzaną tapicerką Nappa, a skóra pojawiła się także na desce rozdzielczej, boczkach drzwi oraz tunelu środkowym. Ponadto każdy płat skóry zyskał kontrastowe przeszycia, oczywiście nawiązujące kolorem do głównej tonacji. Niektóre elementy kabiny pasażerskiej pomalowano czarnym lakierem fortepianowym, który dodaje autu szczypty elegancji. Projekt Carlex Design prezentuje się świetnie i aż dziw bierze, że samochód nie opuścił fabryki w takim stanie. Brawo Polacy!

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: