SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Dacia Dokker i Dokker Van: PEŁNY CENNIK

Dacia Dokker i Dokker Van: PEŁNY CENNIK

09.10.2012, godz. 14:13
Dacia Dokker Van i Dacia Dokker
foto: Dacia

Znamy już pełny cennik modeli Dacia Dokker i Dacia Dokker Van. Samochody oferujące rekordowo korzystny stosunek ceny do objętości ładunkowej i własności użytkowych, to najtańsze pojazdy w swojej klasie na rynku. Wersja dostawcza Dokker Van startuje od kwoty 29 900 zł netto, a ceny osobowego Dokker zaczynają się od 36 900 zł brutto.

Dacia Dokker to praktyczny i wielofunkcyjny samochód dla 5 osób, oferowany z jednymi lub dwojgiem przesuwnych, przeszklonych bocznych drzwi, zapewniających łatwy dostęp do części ładunkowej i tylnych miejsc. Dzięki przestronnemu bagażnikowi i prostym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza jest przede wszystkim przeznaczony dla klientów poszukujących pojazdu wielofunkcyjnego, który jednocześnie umożliwia podróż z całą rodziną w komfortowych warunkach i w zależności od potrzeb załadunek przedmiotów o dużych rozmiarach. Cena podstawowej wersji Dacii Dokker to 36 900 zł brutto

Dacia Dokker Van to niezawodna i solidna furgonetka zapewniająca jedne z największych możliwości ładunkowych spośród samochodów z tego segmentu: ładowność do 750 kg, przestrzeń ładunkowa o pojemności od 3,3 m3 do 3,9 m3 a dzięki pomysłowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza umożliwia przewóz towarów o długości nawet do 3,11 m. Dacia Dokker Van jest odpowiedzią na wszystkie wymagania przedsiębiorców, przedstawicieli rzemiosła i handlu. Cena podstawowej wersji Dacii Dokker Van to 29 900 zł netto.

Dacia Dokker - CENA brutto w Polsce

Dacia Dokker Van - CENA netto w Polsce

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: