SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Drift Masters Grand Prix 2015: piąta i szósta runda w Płocku

Drift Masters Grand Prix 2015: piąta i szósta runda w Płocku

19.06.2015, godz. 09:00
Drift Masters Grand Prix 2015
Drift Masters Grand Prix 2015 foto: Drift Masters

Podczas weekendu 20-21 czerwca stadion piłkarski w Płocku zamieni się w driftingowy tor wyścigowy. Najszybsi kierowcy jeżdżący w widowiskowym poślizgu, na Stadionie Wisły zmierzą się w kolejnej odsłonie zawodów Drift Masters Grand Prix 2015. Co więcej, to właśnie do Płocka zawita Naoki Nakamura - legenda driftowego świata.

Jedyna w Polsce, w pełni profesjonalna liga driftingowa zawita zgodnie z planem piątej i szóstej rundy do Płocka. Żeby urozmaicić zawody, kierowcy tym razem pomkną w poślizgu, zderzak w zderzak, przy świetle księżyca. Trawiasta nawierzchnia stadionu zostanie zabezpieczona specjalnym podłożem, a następnie pokryta specjalnie na tę okazję wylanym asfaltem.

Zobacz też: Drift Masters GP 2015: WYNIKI po III i IV rundzie

Sobotnie przejazdy TOP 16 rozpoczną się o godz. 21:00. Dodatkową atrakcją będą specjalnie na tę okazję oświetlone samochody. Widowiska dopełnią efekty dźwiękowe, pirotechniczne oraz pokaz sztucznych ogni. Publiczność będzie bawić się przy okazji na koncercie Pięknych i Młodych oraz Ivana Komarenko.

Prawdziwą gratką dla kibiców sportów samochodowych będzie występ legendy driftingu – Naokiego Nakamury. Wielokrotny mistrz japońskiej ligi D1 zmierzy się w Płocku z najlepszymi drifterami ze Starego Kontynentu.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: