SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Druga generacja Volvo XC60 już na polskich drogach. Zobacz GALERIĘ i WIDEO

Druga generacja Volvo XC60 już na polskich drogach. Zobacz GALERIĘ i WIDEO

27.06.2017, godz. 12:07
Volvo XC60 D4 Inscription
Volvo XC60 D4 Inscription foto: Kia

Pierwsza generacja Volvo XC60 była ewenementem na skalę światową. Obecny na rynku od 2008 model, w ostatnich latach produkcji bił wszelkie rekordy sprzedaży. Wobec tego, z drugim wcieleniem wiąże się ogromne nadzieje.

Volvo Car Poland wprowadza do polskich salonów swoją wyżej postawioną nad ziemią nowość. Z tej okazji w okolicach Warszawy zorganizowano prezentację prasową dla dziennikarzy i udostępniono samochody do pierwszych testów. Szwedzi wyposażyli tego średniej wielkości SUV-a w technologie przejęte z serii 90, a wszystko po to, aby pojazd był synonimem bezpieczeństwa i komfortu w swojej klasie.

Póki co podstawową jednostką jest 2-litrowy diesel oznaczony symbolem D4 o mocy 190 KM połączony ze skrzynią manualną, którego cena w wyjściowej odmianie wyposażenia Momentum wynosi 184 500 zł. Pełny cennik prezentowaliśmy w tym artykule - KLIKNIJ. Relacja z pierwszego spotkania z tym samochodem zostanie opublikowana na naszej stronie już na dniach, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii oraz klipu wideo zrealizowanego podczas prezentacji.

.
Pierwsze spotkanie z testowym Volvo XC60
.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: