SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Ekstremalna Toyota Hilux 6x6 z luksusowym wnętrzem

Ekstremalna Toyota Hilux 6x6 z luksusowym wnętrzem

23.11.2015, godz. 09:58
Toyota Hilux 6x6
Toyota Hilux 6x6 foto: Overdrive

Na rynku modyfikowanych terenowych pojazdów przybywa sześciokołowych projektów. Firma Vromos, która jakiś czas temu zbudowała takie monstrum na bazie Toyoty Hilux, przekazała swoje dzieło specom z Overdrive, którzy odpowiednio zajęli się wnętrzem maszyny.

Toyota Hilux 6x6 to ekstremalna terenowa maszyna zbudowana przez tunerów z Bułgarii. Mechaniczne modyfikacje polegały na modernizacji ramy i profesjonalnym przerobieniu całego podwozia i napędów, co pociągnęło za sobą wydłużenie nadwozia i skrzyni ładunkowej. Zawieszenie zostało znacznie podwyższone, a na osie trafiły terenowe felgi i opony, dzięki czemu Hiluxowi 6x6 żaden teren nie jest teraz straszny.

Zobacz: Toyota Hilux: ósma generacja w specyfikacji dla Europy

Odświeżenie wnętrza samochodu zlecono firmie Overdrive. Fabryczne siedzenia ustąpiły miejsca wygodniejszym fotelom przejętym z Toyoty Land Cruiser, wyposażonym w elektrykę sterowania i podgrzewanie. Tapicerka siedzeń i fragmenty boczków drzwiowych zostały na nowo obszyte brązową skórą. Poza tym wszystko inne co znalazło się w kabinie również otrzymało obszycie. Deska rozdzielcza została obciągnięta połączeniem brązowej i czarnej skóry, a słupki, podsufitka, fragment kierownicy i podstawy siedzeń przyjemną w dotyku Alcantarą.

Toyocie Hilux 6x6 w takiej konfiguracji już niewiele brakuje do ekskluzywności znanej z monstrualnego Mercedesa G 63 AMG 6x6.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: