SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Fabrycznie nowy Polonez znowu wystawiony na sprzedaż! Znajdzie się chętny?

Fabrycznie nowy Polonez znowu wystawiony na sprzedaż! Znajdzie się chętny?

17.07.2014, godz. 16:16
Fabrycznie nowu Polonez ponownie wystawiony na sprzedaż
foto: otomoto.pl

Jakiś czas temu pisaliśmy o fabrycznie nowym Polonezie, który po latach spędzonych w magazynie FSO, został wylicytowany na internetowej aukcji. Jak się okazuje, szczęśliwy nabywca postanowił szybko sprzedać swój nowy nabytek i nieźle na tym zarobić!

Polonez Atu Plus z benzynowym silnikiem 1.6 GSI o mocy 84 KM, z wielopunktowym wtryskiem paliwa i katalizatorem, pomimo wyprodukowania w 1998 roku jest w fabrycznie nowym stanie. Jego licznik wskazuje na znikomy przebieg wynoszący zaledwie 23 kilometry.

Przeczytaj też: Nowiutki Polonez Atu Plus sprzedany. Za ile poszedł?

Nowy właściciel jedynego z swoim rodzaju "Poldka" podszedł do sprawy typowo biznesowo, i liczy na duży zwrot ze swojej inwestycji. Przypomnijmy, że auto zostało wcześniej sprzedane przez firmę Autoparts mieszczą się na Żeraniu (pod tą firmę podlega obecnie FSO). Cena wywoławcza została ustalona na 15 tysięcy złotych, a szczęśliwy nabywca kupił Poloneza za 25 600 zł.

Zainteresowani odkupieniem tego reliktu polskiej motoryzacji mogą obejrzeć auto w Mińsku Mazowieckim. Sądząc po zdjęciach, jego stan wydaje się być niemal doskonały. Sprzedający podał cenę 123 456 zł, a więc dużo więcej, niż cena z poprzedniej licytacji. Jest to jednak zapewne tylko przykładowa kwota i zdecydowani na zakup będą mogli jeszcze potargować się z właścicielem.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: