SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Ferrari F12Berlinetta po tuningu Carlex Design

Ferrari F12Berlinetta po tuningu Carlex Design

27.03.2017, godz. 12:58
Ferrari F12Berlinetta tuning Carlex Design
Ferrari F12Berlinetta tuning Carlex Design foto: Carlex Design

Polska firma Carlex Design przebojem weszła na rynek tuningowy, proponując przede wszystkim ciekawe projekty wnętrz wykonanych z ekskluzywnych materiałów. Tuner ostatnio poddał przeróbce Ferrari F12Berlinetta, zmieniając diametralnie wystrój kabiny.

Carlex Design z siedzibą w Bielsku-Białej, to przede wszystkim ekipa twórców unikalnych wnętrz. Spe­cja­li­ści od nietypowych aranżacji stworzyli tym razem ciekawe Ferrari. Klimat otaczający kierowcę w żółtym włoskim superaucie bardzo się zmienił. W nawiązaniu do karoserii zastosowano kolorystyczne połączenie żółci z czernią. Wszelkie możliwe elementy zostały pokryte skórą, przemieszaną doszytymi fragmentami z Alcantary. Nowa dwutonowa tapicerka poza siedzeniami trafiła na deskę, boczki drzwiowe, kierownicę, czy ścianę grodziową. Dodatkowo różne panele z tworzywa zastąpiono odpowiednikami z włókna węglowego.

Zobacz też: Szalone wnętrze Porsche wykonane przez Polaków!

Wygląd zewnętrzny pozostał bez zmian. W silnik również nie ingerowano. Pod maską pracuje motor V12 o pojemności 6.3 litra. Generowana moc przekazywana na tył wynosi 740 KM. Auto według danych fabrycznych przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 3,1 sekundy. Prędkość maksymalna to aż 350 km/h.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: