SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Fiat zachęca do kupna 500-tki - zapłaci za indywidualne tablice rejestracyjne!

Fiat zachęca do kupna 500-tki - zapłaci za indywidualne tablice rejestracyjne!

25.07.2014, godz. 14:42
Fiat 500 po liftingu
foto: Fiat

Polskie przedstawicielstwo Fiata przygotowało wyjątkowy program sprzedaży modelu Fiat 500. Teraz zakup stylowej 500-tki wiąże się z otrzymaniem indywidualnych tablic rejestracyjnych pojazdu w prezencie. Niestety promocja ta jest ograniczona tylko do pierwszych 40 egzemplarzy.

Oryginalne włoskie auto produkowane w polskiej fabryce, może przy zakupie w salonie nabrać jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru. Wszystko dzięki indywidualnym tablicom rejestracyjnym, oferowanym pierwszej 40-tce nabywców, którzy wyrażą chęć wyróżnienia swojego nowego pojazdu.

Fiat deklaruje, że zwróci koszty poniesione za zamówienie indywidualnych tablic, a te w Polsce kosztują 1000 zł. Co ważne, nowa promocja nie wyklucza możliwości skorzystania z dotychczasowych rabatów na to stylowe auto z segmentu mini. Obecnie Fiat 500 w Polsce jest dostępny od 37 900 zł.

Sprawdź też: Tyski Fiat Auto Poland bije rekordy! Produkcja aut ma się świetnie

Na tablicy może znaleźć się własne imię, pseudonim, nazwa firmy lub motto życiowe. Takie numery z pewnością zaakcentują niebanalny charakter auta, dlatego Fiat dodatkowo takie osoby wyróżni jeszcze specjalną niespodzianką związaną z nowo nabytym samochodem.

Indywidualne numery rejestracyjne

O ile pierwsza litera tablicy indywidualnej jest odgórnie nadana (określa województwo, w którym jest dokonywana rejestracja, np. W dla Mazowieckiego, D dla Dolnoślaskiego czy L dla Lubelskiego), to już kolejny ciąg znaków może kreatywnie wybrać posiadacz auta. Ważne tylko, by na drugim miejscu umieścić cyfrę od 0 do 9, a następnie od trzech do pięciu liter, przy czym ostatnie dwie litery znów można zastąpić cyframi. Zatem w Warszawie można zarejestrować tablicę W0 LNOSC, we Wrocławiu D0 ROTKA, a w Lublinie L0 VEYOU.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: