SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Fiat Punto po liftingu jeszcze raz! Pierwsze ZDJĘCIA z kosmetyką zmian

Fiat Punto po liftingu jeszcze raz! Pierwsze ZDJĘCIA z kosmetyką zmian

06.07.2014, godz. 13:13
Fiat Punto facelifting 2015
Fiat Punto po liftingu foto: Fiat Moto Club

Jak prezentują zamieszczone fotografie, sprzedawany w różnych częściach świata Fiat Punto jeszcze nie zamierza opuszczać motoryzacyjnego rynku. Zanim Włosi przedstawią szykowanego następcę, z obecnego modelu wycisną ile się tylko da. Z tego powodu przygotowany został facelifting.

Do internetu przedostały się szpiegowskie fotografie Punto po modernizacji, opublikowane przez Fiat Moto Club. Widać na nich, że hatchback segmentu B dostał widocznie przerysowany przód. Przedni zderzak dostał nowy wyraz z dużym wlotem powietrze i inne reflektory. Tylny zderzak dorobił się także innego kształtu a klosze oświetlenia przeszły restylizację. Wnętrze to już kosmetyka zauważalna tylko przez wprawne oko. Zmieniły się detale na konsoli środkowej i poprawiono materiały wykończeniowe.

Przeczytaj też: Fiat zainwestuje w Tychach ponad 2 miliardy złotych!

Na razie nie ma żadnej informacji o tym samochodzie ze strony Fiata. Nie wiadomo więc, czy model po liftingu przyszykowano z myślą o wszystkich rynkach, czy może tylko dla azjatyckiego lub południowoamerykańskiego. Pewne jest natomiast, że w 2016 roku oficjalnie odsłonięta zostanie 4 generacja Punto, z dużą szansą na ulokowanie produkcji w Polsce.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: