SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Jeep Grand Cherokee Trailhawk wraca po 4 latach

Jeep Grand Cherokee Trailhawk wraca po 4 latach

18.03.2016, godz. 11:48
Jeep Grand Cherokee Trailhawk
Jeep Grand Cherokee Trailhawk foto: Jeep

Jeep zapowiada premierę modelu Grand Cherokee w wersji Trailhawk. To odmiana jeszcze lepiej przygotowana do jazdy po bezdrożach. Auto oficjalnie zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku.

Do sieci wyciekły zdjęcia jednej z premier zbliżających się targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Producent nie podał do wiadomości publicznej żadnych informacji na temat auta, ale wnikliwe przeanalizowanie zdjęć pozwala wyciągnąć kilka wniosków.

Przeczytaj: Jeep najszybciej rozwijającą się marką w Europie

Od standardowej wersji Jeep Grand Cherokee Trailhawk różni się nie tylko emblematami Trailhawk, które znamy już z modeli Renegade i Cherokee. Grand w tej wersji ma bardziej terenowe wyposażenie, takie jak np. wzmocnione felgi, zawieszenie powiększające prześwit i bardziej podcięte zderzaki, które umożliwiają pokonywanie stromych podjazdów i zjazdów. Oprócz tego nadwozie ozdobiono akcentami w postaci czarnych i czerwonych dodatków, które nadają karoserii charakteru. Jeep Trailhawk wyglądem budzi respekt.

Nie wiadomo jeszcze, jakie silniki będą do wybory przy zakupie tej wersji. Nowa wersja Jeepa Trailhowk nawiązuje do limitowanej edycji aut produkowanych pod koniec 2012 roku.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: