SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości KONKURS dla posiadaczy starszych Mercedesów: Mercedes-Benz odrestauruje za darmo twój samochód

KONKURS dla posiadaczy starszych Mercedesów: Mercedes-Benz odrestauruje za darmo twój samochód

11.04.2013, godz. 13:00
Mercedes-Benz, logo, gwiazda
foto: Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Polska zaprasza wszystkich do udziału w najnowszym konkursie, który skierowany jest do fanów i posiadaczy modeli marki. Aby wziąć w nim udział, wystarczy mieć Mercedesa starszego niż 4 lata. Główną nagrodą w konkursie jest "dowartościowanie" samochodów zwycięzców.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy być właścicielem Mercedesa Klasy: A, B, C, E lub M starszego niż 4 lata, czy Klasy C (W202–204) i Klasy E (W124, W210–212). Jedyne co należy zrobić to wypełnić odpowiedni formularz w Internecie i opisać ciekawą historię z udziałem swojego Mercedesa.

Trzech zwycięzców konkursu w nagrodę otrzyma "dowartościowanie" auta, co oznacza kompletną jego renowację oraz wyposażenie dodatkowe. Każdy kto weźmie udział otrzyma Kartę Klienta Mercedes-Benz, uprawniającą do atrakcyjnych zniżek i przywilejów w serwisach Mercedes-Benz na terenie całego kraju.

Ambasadorem konkursu jest właściciel pierwszego w ten sposób odnowionego auta (Mercedes W123 Coupe) - Mateusz Damięcki. Strona, na której można się zarejestrować i opisać swoją historię: www.mercedes-benz.pl/konkurs

WIDEO - konkurs "Dowartościowujemy starsze Mercedesy"

autor: Mercedes-Benz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: