SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Lamborghini Aventador Nazionale: pokaz włoskiej fantazji

Lamborghini Aventador Nazionale: pokaz włoskiej fantazji

22.04.2014, godz. 09:16
Lamborghini Aventador Nazionale
foto: Lamborghini

Niemal każdy producent luksusowych aut jest w stanie zaoferować klientom indywidualną personalizację pojazdu. Pozwala to właścicielowi na wyróżnienie się spośród innych posiadaczy danego modelu, a marka zarabia krocie na tej usłudze. Podobną opcję oferuje także Lamborghini, co pokazano na przykładzie Aventadora Nazionale.

Na trwających obecnie targach motoryzacyjnych w Pekinie Lamborghini, poza pokazaniem światu nowego Huracana LP 610-4, zaprezentowało model Avetandor w odmianie Nazionale. Egzemplarz ten miał za zadanie przedstawić publiczności program Ad Personam, skierowany do bogatych klientów włoskiej marki. Opcja ta umożliwia nabywcom personalizowanie swojego pojazdu według własnego uznania. Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się także z wydaniem dużo większej ilości gotówki, jednak wielu chętnych jest skłonnych zapłacić więcej niż za wariant standardowy, byle tylko mieć jedyny w swoim rodzaju egzemplarz superauta.

Sprawdź też: Szalone Lamborghini Rat Rod od młodych stylistów

Lamborghini Aventador Nazionale otrzymał malowanie w kolorze Bianco Opalis, które zostało przełamane włoską flagą, biegnącą przez środek całego pojazdu. Wersja Nazionale uzupełniona została również o tytanowe obręcze, w rozmiarze 20 cali z przodu i 21 cali z tyłu, czerwone zaciski hamulcowe oraz elementy wykonane z włókna węglowego. Także wnętrze przeszło metamorfozę, gdyż kabinę pasażerską utrzymano w niebiesko-czarnej kolorystyce (odcienie Blu Cepheus i Nero Ade).

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: