SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Marka TVR powróci z nowym modelem!

Marka TVR powróci z nowym modelem!

07.06.2013, godz. 15:00
TVR T350C
foto:

Wszystko wskazuje na to, że postanowiono wskrzesić sportową markę TVR. Według niepotwierdzonych informacji trwają prace nad nowym modelem superauta, a na dokładkę na oficjalnej stronie internetowej firmy pojawił się wymowny wpis o treści "Nigdy nie mów nigdy".

Mimo burzliwych ostatnich lat firmy TVR, wytwarzającej od 1947 roku sportowe maszyny o klasycznym angielskim wyglądzie, pojazdy marki wkrótce wrócą do globalnej oferty. Rosyjsko-brytyjski producent sportowych maszyn szykuje całkiem nowy model.

Nieoficjalnie już mówi się, że trwają pilne prace nad superlekkim pojazdem, do napędu którego zostanie wykorzystany motor jednej ze znanych amerykańskich firm. Plotki głoszą, że będą to jednostki pochodzące od General Motors. To jednak tylko spekulacje, ponieważ wszelkie szczegóły są na razie trzymane w ścisłej tajemnicy.

Nowy model TVR podobno zadebiutuje podczas "Goodwood Festival of Speed". Czy będzie tak naprawdę? Przekonamy się o tym w dniach 11-14 lipca, w trakcie trwania motoryzacyjnej imprezy.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: