SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mercedes-AMG GT S jako robot w filmie "Transformers: The Last Knight"

Mercedes-AMG GT S jako robot w filmie "Transformers: The Last Knight"

12.08.2016, godz. 14:34
Mercedes-AMG GT, Autobot o imieniu Drift
Autobot o imieniu Drift jako Mercedes-AMG GT foto: materiały prasowe

Reżyser Michael Bay pracujący dla wytwórni filmowej Paramount, ujawnił kolejny pojazd jaki pojawi się w 5-tej części megaprodukcji opowiadającej o robotach z kosmosu. Samochód to Mercedes-AMG GT S, w który będzie się transformował Autobot o imieniu Drift.

W 2017 roku, a dokładnie w dniu 23 czerwca, premierę na kinowych ekranach zaliczy film "Transformers: The Last Knigh". Pojawi się w nim sporo znanych dotąd robotów, w tym postać o imieniu Drift przypominająca wyglądem samurajskiego wojownika. Tego Autobota używającego do walki dwóch katan, mogliśmy oglądać w 4. części "Transformers: Wiek zagłady", w której przybierał formę czarno-niebieskiego Bugatti Veyron. Teraz dla odmiany pełniący funkcję zwiadowcy Drift, będzie czarno-czerwonym Mercedesem-AMG GT S.

Zobacz też: Bumblebee powraca jako nowy Chevrolet Camaro

Po premierze "Transformers: The Last Knight" widzowie powinni się spodziewać w następnej kolejności oddzielnego filmu opowiadającego o historii postaci Bumblebee (premierę tego widowiska zaplanowano na 8 czerwca 2018 r.). Z kolei 6. część megaprodukcji "Transformers" trafi do multipleksów 28 czerwca 2019 roku.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: