SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mercedes-Benz Klasy S po tuningu Wald International

Mercedes-Benz Klasy S po tuningu Wald International

09.05.2016, godz. 10:13
Mercedes-Benz Klasy S po tuningu Wald International
Mercedes-Benz Klasy S po tuningu Wald International foto: Wald International

Firma tunerska Wald International zajmująca się przerabianiem luksusowych aut, zbudowała mocno rzucającego się w oczy Mercedesa Klasy S. Nadwozie limuzyny po solidnej dawce zmian, teraz zamiast przypominać ekskluzywny środek transportu, wygląda jak wybuchowy pocisk.

Limuzyna oznaczana kodem modelowym W222, za sprawą firmy Wald International przestała być tą samą Klasą S jaką widuje się na drogach. Zmiany stylistyczne zaszły tak daleko, że teraz każdy VIP zamiast siadać w przedziale pasażerskim, z marszu zdecyduje samodzielnie usiąść za kierownicą.

Zobacz: Brabus Mercedes-AMG C63 S: bestia zamknięta w limuzynie

Nadwozie Klasy S zostało ogołocone z wszelkich chromowanych ozdobników. Wszystkie odcinające się detale pokryto czernią, a całe nadwozie obłędnym kolorem niebieskim. Zderzaki dorobiły się agresywnych spoilerów, a z przodu doszły dodatkowe światła LED. Spoilery przytwierdzono też do progów, na klapie bagażnika wylądowała delikatna lotka, za to w błotniki przednie wpasowano znacznie mniej dyskretne skrzela. Spod tylnego zderzaka wystaje wyprowadzony na dwie strony grzmiący układ wydechowy. Zwieńczeniem całości są ogromne obręcze kół ze stopów lekkich włoskiej marki Forgiato.

W kwestii mechaniki przedstawionego W222 niestety nic nie wiadomo.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: