SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mercedes Klasy C Edition 1: specjalna edycja na dobry początek

Mercedes Klasy C Edition 1: specjalna edycja na dobry początek

31.03.2014, godz. 09:55
Mercedes Klasy C Edition 1
foto: Mercedes-Benz

Mercedes przyzwyczaił nas do tego, że z każdym nowym modelem wprowadzanym na rynek, przygotowuje także jego specjalną wersję o nazwie Edition 1. Odmiana ta pojawia się tuż po rozpoczęciu sprzedaży, ma dodatki rzadko występujące w innych egzemplarzach, a także ma za zadanie zachęcić klientów do zapoznania się z najnowszym produktem niemieckiej marki.

Nowa Klasa C (W205) obecnie jest oferowana tylko z nadwoziem typu sedan i to właśnie ta wersja jest dostępna w limitowanej odmianie Edition 1. Zestawienie to będzie dostępne w sprzedaży tylko przez 12 miesięcy. Pierwsze auta trafią do salonów już 7 kwietnia bieżącego roku.

Zobacz też: Mercedes Klasa A 200 CDI - TEST kompaktowej gwiazdy - ZDJĘCIA

Specjalna seria niemieckiej limuzyny wyróżnia się z zewnątrz m.in. 19-calowymi felgami o wyjątkowym wzorze, które zostały pokryte szarym lakierem Himalaya. Ponadto klienci mogą się zdecydować na jeden z kilku ciekawych lakierów nadwozia - od czarnego, poprzez kilka odcieni srebrnego, do białego. We wnętrzu natomiast zagościła skórzana tapicerka Designo, trójramienna kierownica, aluminiowe dodatki, a także skóra nappa, naciągnięta na niektóre elementy. Nie mogło także zabraknąć tabliczek znamionowych, informujących o wyjątkowości danego egzemplarza.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: