SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mercedes Sprinter Jet Van od Carlex Design

Mercedes Sprinter Jet Van od Carlex Design

28.04.2017, godz. 10:44
Mercedes Sprinter Jet Van
Mercedes Sprinter Jet Van od Carlex Design foto: Carlex Design

Być może to długie limuzyny są symbolem statusu, jednak jak pokazuje doświadczenie, w roli luksusowych środków transportu nie do pobicia są vany. Carlex Design przygotował więc Mercedesa Sprintera dla prawdziwych VIP-ów.

Studio Carlex Design podeszło kompleksowo do przeróbki Mercedesa. Ogromne wrażenie robi nie jakość wykonania (wszak do tego Carlex już nas przyzwyczaił), lecz materiały wykorzystane w tym projekcie.

Zobacz też: Skoda Fabia z genialnym wnętrzem od Carlex Design!

Kabina pasażerska (oddzielona od kierowcy) pełna jest rozwiązań kompozytowych. Dodatkowo – z racji raczej spartańskiego wykonania Sprintera – zdecydowano się na izolację dźwiękową oraz termiczną w tylnej części nadwozia. O komfort dba zawieszenie pneumatyczne, a boczne drzwi są otwierane elektrycznie, tak jak roletki na szybach.

W przedziale pasażerskim przygotowano tapicerkę ze starannie wyselekcjonowanej skóry, która wylądowała na luksusowych fotelach z wysuwanymi podnóżkami. Co więcej, dywaniki mają ponad 3 centymetry wysokości! Ciekawostek jest jeszcze więcej - klimatyzacja wyposażona jest w filtry węglowe, które oczyszczają powietrze, a pracę umożliwiają gniazdka 230V oraz wygodne stoliki w stylu lotniczym.

Carlex Design zapewnia 10 lat gwarancji na tapicerkę oraz 5 lat na pozostałe instalacje.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: