SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości MINI Countryman Pepper Edition: lekkie doprawienie pieprzem

MINI Countryman Pepper Edition: lekkie doprawienie pieprzem

08.06.2016, godz. 12:53
MINI Countryman Pepper Edition
MINI Countryman Pepper Edition foto: MINI

MINI wprowadza na rynek limitowaną edycję modelu Countryman. Samochody sygnowane oznaczaniem Pepper Edition będą zwierały specjalny pakiet wyposażenia podkreślający wyjątkowy charakter auta.

MINI Countryman Pepper Edition to samochód dla osób, które chcą się wyróżniać. Ta limitowana edycja ograniczona jest do 444 egzemplarzy, po 111 sztuk w każdym kolorze pieprzu: białym, czarnym, zielonym i czerwonym. Ponadto, każdy samochód oznaczony będzie indywidualnym numerem – na tylnych drzwiach i na desce rozdzielczej.

Przeczytaj: TEST MINI Cooper 1.5 w pakiecie JCW: lek na nudę

Decydując się na zakup edycji Pepper, klienci w cenie podstawowej otrzymają dodatkowe wyposażenie o wartości do 20 000 zł. W skład pakietu wchodzą m.in. sportowe fotele i kierownica obszyta skórą, listwy ozdobne w kolorze Piano Black, a także czujnik deszczu, system nawigacji oraz reflektory biksenonowe.

Samochód dostępny jest w leasingu ALL INN przeznaczonym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferta charakteryzuje się uproszczonymi formalnościami i niższymi ratami niż w tradycyjnym leasingu. Dodatkowo w ramach ALL IN, każdy klient otrzyma pakiet serwisowy i naprawczy MINI Service Inclusive oraz komplet kół zimowych.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: