SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mitsubishi ASX i L200 serii Geoseek: lifestylowi poszukiwacze przygód

Mitsubishi ASX i L200 serii Geoseek: lifestylowi poszukiwacze przygód

07.03.2016, godz. 10:12
Mitsubishi ASX GeoSeek i Mitsubishi L200 GeoSeek
Mitsubishi ASX GeoSeek i Mitsubishi L200 GeoSeek foto: Mitsubishi

Mitsubishi pokazało ciekawe wersje specjalne modeli L200 i ASX. Auta stworzone z myślą o miejskich wyzwaniach, przedstawiają zabawową koncepcją stylistyczną nadwozi. Motywem przewodnim został jasnoszary lakier zestawiony z jasnopomarańczowymi elementami dekoracyjnymi.

Zarówno model ASX, jak i L200 Geoseek odzwierciedlają w swoim wyglądzie najnowsze trendy modowe i wyposażeniowe, promujące aktywny tryb życia. Przejawem tego są jasnopomarańczowe akcenty podkreślające funkcjonalność dodatkowych elementów wyposażenia. W modelu ASX znalazł się spoiler dachowy z tyłu, tylny dyfuzor, wykończenie progów, obudowy lamp przeciwmgłowych, akcenty dekoracyjne na nadkolach i lusterkach zewnętrznych. W L200 natomiast inaczej wyglądają uchwyty na kabinie, spoiler z tyłu, progi na tylnym zderzaku, progi boczne, obudowy lamp przeciwmgłowych, akcenty dekoracyjne na nadkolach i lusterkach zewnętrznych.

Zobacz też: Poprawione Mitsubishi ASX z nowym przodem - WIDEO

W przypadku obu aut, standardowe wyposażenie zostało uzupełnione o specjalne elementy, jak na przykład bagażnik dachowy. Dopełnieniem całości są opony o wysokiej przyczepności oraz czarne, aluminiowe obręcze kół z pomarańczowymi akcentami dekoracyjnymi.

Ten sam temat przewodni dominuje wewnątrz, gdzie znalazły się pomarańczowo-czarne połączenia kolorystyczne. Jest czarna tapicerka z pomarańczową lamówką oraz pomarańczowymi przeszyciami na siedzeniach i środkowym podłokietniku z przodu. Pojawia się też pomarańczowe wykończenie dźwigni hamulca ręcznego i klamek w drzwiach, czarne dywaniki podłogowe z pomarańczową lamówką, pomarańczowe akcenty na panelu drzwiowym, wlotach powietrza do kabiny i panelu sterowania klimatyzacją.

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: