SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Mitsubishi Pajero na Motor Show Poznań 2015: wszędobylska terenówka

Mitsubishi Pajero na Motor Show Poznań 2015: wszędobylska terenówka

13.04.2015, godz. 18:39
Mitsubishi Pajero
Mitsubishi Pajero foto: Mitsubishi

Obok najnowszej generacji Mitsubishi L200, Japończycy zaprezentowali specjalną wersję Mitsubishi Pajero. Auto cechuje się dodatkowym wyposażeniem ułątwiającym jazdę w terenie.

Auto, które zaparkowało na stoisku Mitsubishi, to najnowsze Pajero po faceliftingu. Zmiany, które znajdziemy w tym aucie wyłapie tylko wprawne oko. Od razu można jednak zauważyć dodatkowe wyposażenie do jazdy w terenie, które znalazło się w samochodzie. To m.in. wyciągarka w przednim zderzaku, cztery potężne szperacze, bagażnik przeprawowy, dodatkowy wlot powietrza doprowadzający je do silnika czy 5-milimetrowe osłony podwozia z aluminium.

Zobacz: Nowości motoryzacyjne targów Motor Show Poznań 2015 - GALERIA

Pod maską samochodu pracuje wysokoprężna jednostka o pojemności 3.2 l. Generuje ona 200 KM, a moc trafia na koła dzięki automatycznej, 5-stopniowej skrzyni biegów oraz systemowi Super Select 4WD, z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego. Mitsubishi Pajero ma ogromne możliwości jazdy w terenie: 700 mm głębokość brodzenia, 45 stopni kąta pochylenia, 35 stopni zdolności wspinania czy 34,5 stopnia kąta natarcia.

Ceny Mitsubishi Pajero startują od około 187 000 zł.

Źródło: SuperAuto24.pl
autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: