SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nissan Navara 2015 - tak będzie wyglądało wnętrze japońskiego pickupa – WIDEO

Nissan Navara 2015 - tak będzie wyglądało wnętrze japońskiego pickupa – WIDEO

09.06.2014, godz. 15:34
Nissan Navara 2015 - wnętrze
foto: Nissan

Nissan zapowiedział, że już niedługo w salonach pojawi się nowa generacja popularnego pickupa Navara. Aktualny model cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem głównie ze strony przedsiębiorców odliczających VAT. Czy najnowsze wcielenie japońskiej terenówki okaże się równie udane?

Póki co, poznaliśmy dokładny wygląd wnętrza - auto w pełnej krasie zostanie pokazane najprawdopodobniej już 11 czerwca. Producent zapowiada, że prace przy nowym modelu były niezwykle żmudne i czasochłonne, co przełoży się na świetny efekt końcowy. Jak podaje Nissan, przyszła generacja Navary przejechała w sumie 1 000 000 km jazd testowych w bardzo zróżnicowanych warunkach, ponadto auta były poddawane aż 40 000 testów jakościowych.

Przeczytaj  też: Nadjeżdża nowy Nissan X-Trail. Zobacz SUV-a w przybliżeniu - GALERIA

Trzeba przyznać, ze wnętrze na wideo wygląda znacznie bardziej nowocześnie i stylowo, niż to znane z aktualnego modelu. Japończycy zadbali, aby pasażerowie mogli poczuć się bardziej jak w wygodnym aucie osobowym, niż w samochodzie typowo użytkowym. Ponadto, producent zapowiedział znaczny skok pod względem jakości wykończenia.

WIDEO - takie będzie wnętrze nowego Nissana Navara

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: