SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nissan SWAY - zwiastun nowego hatchbacka na Motor Show Poznań 2015

Nissan SWAY - zwiastun nowego hatchbacka na Motor Show Poznań 2015

30.03.2015, godz. 15:19
Nissan Sway
Nissan Sway foto: zdjęcia własne

Nissan przenosi stylistykę i rozwiązania stosowane w takich modelach jak Qashqai i Juke, do nowego miejskiego hatchbacka. Dowodem na to jest koncepcyjny Nissan SWAY, który na początku kwietnia przyjedzie do Polski.

W dniach 9-12 kwietnia odbędzie się największe motoryzacyjne polskie święto - targi Motor Show Poznań 2015. Z tej okazji wiele marek przygotowuje się do własnych wystaw podczas imprezy. Nissan szykuje specjalny pokaz debiutującego zaledwie miesiąc temu w Genewie, miejskiego pojazdu koncepcyjnego. Polska jest pierwszym krajem, który pokaże to auto publicznie po zakończonym genewskim salonie. Jeżeli firma zdecyduje się podążać drogą atrakcyjnego, wyróżniającego się stylu, kolejne generacje Nissanów będą wyglądać właśnie tak jak SWAY. Hatchback zwiastuje wygląd szykowanej nowej generacji modelu Micra.

Sprawdź: TEST Nissan Pulsar 1.5 dCi Tekna: udany powrót do kompaktowej klasy

Poza głównym bohaterem Poznania, jakim będzie SWAY, ekspozycja Nissana złoży się kilku pól tematycznych. Segment crossoverów będą reprezentować modele: Juke, Qashqai oraz X-Trail. Tuż obok nich zagości kompaktowy hatchback Pulsar. Nie zabraknie także aut w pełni elektrycznych - najpopularniejszego na świecie Nissana LEAF oraz dostawczej nowości e-NV200. Z myślą o fanach samochodów sportowych marka zaprezentuje Nissana Juke NISMO RS oraz Nissana 370Z NISMO.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: