SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowa Honda Civic Type R debiutuje w internecie! Zobacz dwa oblicza Civica

Nowa Honda Civic Type R debiutuje w internecie! Zobacz dwa oblicza Civica

01.11.2014, godz. 19:27
Honda Civic Type R debiutuje w internecie
foto: Honda

Całkiem nowa Honda Civic Type R oparta na aktualnej IX generacji kompaktowego wozu, już w 2015 roku pojawi się w europejskiej sprzedaży. Ten japoński hot hatch zapowiada się bardzo obiecująco i już zalicza powoli swój debiut. Na początek firma startuje z ciekawą promocją internetową.

Jak dobrze zajawić produkt, którego jeszcze nie ma? Przygotować ciekawą kampanię promocyjną skutecznie przyciągającą uwagę! Właśnie tym aktualnie zajęła się Honda. Aby pokazać dwie odmienne natury szykowanego do produkcji Civica Type-R, zrealizowano film zatytułowany "Heist", w którym można poznać dwa oblicza Hondy Civic. Reżyserem filmu jest Daniel Wolfe.

Zamieszczone poniżej wideo z YouTube to tylko krótka zajawka. Aby obejrzeć całość i mieć wpływ na to, co się dzieje na ekranie komputera, trzeba kliknąć w ten link: http://www.youtube.com/user/HondaVideo?x=pl. Na tej stronie wystarczy odtworzyć trwające 3 minuty wideo i poznawać dwa różne oblicza pojazdu, za każdym razem po wciśnięciu klawisza "R" na klawiaturze.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: