SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowa limitowana seria modeli Volvo Ocean Race

Nowa limitowana seria modeli Volvo Ocean Race

25.02.2014, godz. 17:34
Volvo edycja Ocean Race
foto: Volvo

Dla klientów lubiących się wyróżnić, Volvo przygotowało specjalną serię limitowaną swoich modeli. V40, V40 Cross Country, V60 i XC60 - te auta można zamówić w najnowszej wersji Ocean Race. Wyposażenie wzbogacono o wiele elementów i stylowych dodatków.

Po raz pierwszy w limitowanej serii Ocean Race dostępny będzie także najmniejsze modele marki - V40 i V40 Cross Country. Specjalnie na potrzeby edycji przygotowano lakier o nazwie Ocean Blue. Oprócz tego, samochody będzie można wybrać w kolorach srebrnym, czarnym i perłowo-białym. Nowy model obręczy ze stopów lekkich - Portunus w rozmiarze 17 i 18 cali, dostępny jest tylko w nowej limitowanej serii. Wszystkie samochody sygnowane logo Ocean Race otrzymają chromowane relingi dachowe i obramowania szyb.

Przeczytaj: TEST - Volvo V60 D5 AWD Polestar Performance: Kombi z klasą i sportową żyłką

We wnętrzu największym wyróżnikiem na tle standardowych Volvo jest wysokiej jakości skóra naturalna z wyszytą nazwą serii. Nabywca może zdecydować się na kolor czarny lub biały. Grube przeszycia utrzymano w pomarańczowej kolorystyce. Konsola środkowa wyróżnia się szczotkowanym aluminium z czarnymi wstawkami. Znajdziemy na niej nazwy wszystkich portów do których zawiną żeglarze w ramach regat Volvo Ocean Race 2014/2015. Niezwykle ciekawym dodatkiem jest roleta w przestrzeni bagażowej ozdobiona mapą z zaznaczoną trasą oceanicznych regat.

Samochody Volvo z limitowanej serii będzie można nabyć w salonach w lipcu tego roku. Odmiana Ocean Race będzie oferowana jako pakiet specjalny do odmiany Kinetic.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: