SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowa Skoda Octavia Combi: Debiut na targach Motor Show Poznań 2013 - WIDEO

Nowa Skoda Octavia Combi: Debiut na targach Motor Show Poznań 2013 - WIDEO

08.04.2013, godz. 15:47
Skoda Octavia Combi na Poznań Motor Show 2013
foto: x-news

Nowa Skoda Octavia Combi zaliczyła polską premierą podczas wielkopolskich targów Motor Show Poznań 2013. Auto czeskiej produkcji, mogące się pochwalić największą przestrzenią bagażową w swojej klasie, do polskich salonów sprzedaży wjedzie w czerwcu bieżącego roku.

Octavia w wersji Combi tradycyjnie wyznacza nowe standardy w klasie aut kompaktowych. Auto posiadające przestronne i funkcjonalne wnętrze oraz bogate wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa, to także korzystny stosunek ceny do jakości. Pojemność bagażnika dysponuje rekordową wielkością 610 litrów. Po złożeniu oparć tylnej kanapy przestrzeń ładunkowa powiększa się do 1740 litrów. Nowo opracowane silniki mają przełożyć się na dobre osiągi przy rozsądnym zużyciu paliwa.

Pod względem stylistycznym, przód modelu Combi jest identyczny i równie wyrazisty jak w standardowym liftbacku. Całkowicie zmienił się natomiast tył wozu, w którym zachowano typowy dla marki układ świateł w kształcie litery C. Auto jest o 90 mm dłuższe i o 45 mm szersze od swojego poprzednika. Rozstaw osi zwiększył się prawie o 11 cm, co zaowocowało jeszcze większym wnętrzem.

/źródło x-news/

WIDEO - Skoda Octavia Combi trzeciej generacji debiutuje na Motor Show Poznań 2013:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: