SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowe Audi Q7 drugiej generacji z tabletami dla pasażerów - WIDEO

Nowe Audi Q7 drugiej generacji z tabletami dla pasażerów - WIDEO

25.12.2014, godz. 12:52
2015 Audi Q7 - nowa II generacja
2015 Audi Q7 - nowa II generacja foto: Audi

Audi Q7 ustanawia nowe standardy w obszarze koncepcji obsługi multimediów na pokładzie auta. W SUV-ie drugiej generacji postawiono na rozbudowane systemy infotainment i connectivity, a także systemy wsparcia kierowcy. Co m.in. będzie oferować nowe Q7?

Audi szykuje rewolucję i w 2015 roku zacznie prezentować nowe modele. Pierwszy debiut to całkiem nowe Audi Q7, które pokazuje w jakim kierunku zmierza marka z logo czterech nachodzących na siebie pierścieni. Na pokładzie Q7 ulokowano nowoczesny Modułowy System Infotainment drugiej generacji oraz Audi virtual cockpit. Nowy element MMI all-in-touch z dużym panelem dotykowym sprawia, że obsługa wszystkich systemów ma być dziecinnie prosta.

Przeczytaj też: TEST nowego Audi TT Coupe: zewnątrz ewolucja, wewnątrz rewolucja

Systemy to nie tylko rozbudowane usługi Audi connect, ale także debiutujący po raz pierwszy Audi tablet dla pasażerów siedzących z tyłu. Dzięki dwóm 10.1-calowym urządzeniom z systemem Android i łącznosci Wi-Fi panującej na pokładzie, osoby podróżujące na kanapie mogą zarządzać głównym systemem pojazdu. W funkcjach jest m.in. ustawianie danych nawigacji, czy operowanie nagłośnieniem oferującym po raz pierwszy dźwięk w formacie 3D. Nowością jest także możliwość zintegrowania smartfona z Google Android Auto i z Apple CarPlay. Nowe Audi Q7 to jeden z pierwszych na świecie samochodów, w którym dostępne są te funkcje.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: