SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowe Mitsubishi Lancer 2016 będzie tak wyglądać? To możliwe! - FOTO

Nowe Mitsubishi Lancer 2016 będzie tak wyglądać? To możliwe! - FOTO

04.01.2015, godz. 16:52
Mitsubishi Lancer 2015 od niezależnego projektanta
foto: Theophilus Chin

Mitsubishi Lancer aktualnej generacji jest na rynku obecne od 2007 roku. Auto do dziś zdążyło się już zestarzeć, przez co klienci wypatrują następcy popularnego sedana. W sieci pojawiła się bardzo atrakcyjna wizja niezależnego stylisty, przedstawiająca przyszłe auto.

Wygląd prezentowanego na rysunkach Lancera wcale nie jest przypadkowy. Theophilus Chin zaprojektował sedna posługując się nowym kodem stylistycznym marki Mitsubishi, jaki został pokazany na Salonie Samochodowym Paryż 2014, przy okazji debiutu studyjnego Outlandera PHEV Concept-S.

Zobacz też: Mitsubishi Outlander z całkiem nowym designem nadwozia - WIDEO

Lancer z wizji niezależnego stylisty, otrzymał przednią oraz tylną część nadwozia, inspirowaną wspomnianym konceptem. Widać dynamiczne linie i wyostrzone kształty, na jakich mają się opierać całkiem nowe auta marki z trzema diamentami w logo. Jest duży grill, ładnie narysowane lampy i sporo chromowanych dodatków.

Nowy sedan segmentu C ma być modelem globalnym i wyglądać tak samo na wszystkich rynkach. Plotki głoszą, że przygotowywany Lancer będzie bazować na konstrukcji aliasu Renault-Nissan. Debiut prawdopodobnie nastąpi w 2016 roku. Trzymamy kciuki, aby projekt nadwozia miał wiele wspólnego z wizją ze zdjęć.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: