SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowe samochody w Transformers 4: Zmieniony Bumblebee, Optimus Prime i Sideswipe - ZDJĘCIA

Nowe samochody w Transformers 4: Zmieniony Bumblebee, Optimus Prime i Sideswipe - ZDJĘCIA

01.06.2013, godz. 12:26
Optimus Prime - Western Star - Transformers 4
foto:

Reżyser Michael Bay wraz z wytwórnią filmową Paramount, ujawnili pierwsze zdjęcia nowych samochodów, jakie pojawią się w rolach stojących po stronie dobra Autobotów, w najnowszej megaprodukcji "Transformers 4".

Wiemy już, jakie auta pojawią się na ekranie 4 części filmu o Transformersach. Tym razem żółty Bumblebee będzie przeobrażał się w Chevroleta Camaro SS z 1967 roku, a nie tak jak było do tej pory, w najnowszy model firmy z krzyżem w logo. Podobna zmiana dotyczy robota o imieniu Sideswipe, który wcześniej był koncepcyjną wariacją Corvette, a teraz przeobraził się w produkcyjnego Chevroleta C7 Stingray.

Lider Autobotów Optimus Prime od zawsze kojarzący się z wielką ciężarówką także uległ modernizacji i pojawi się pod postacią współczesnego ciągnika firmy Western Star. Całkiem nową osobowością, która nie gościła we wcześniejszych ekranizacjach, będzie transformujący się w wojskowy wóz Hound (znany z komiksów jako Jeep Willys). Postać auta Bugatti Grand Sport Vitesse na razie nie jest jeszcze znana.

>>> Najszybszy kabriolet na świecie - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse - ZDJĘCIA <<<

W "Transformers 4" reżyserowanym przez Michaela Bay'a, w roli głównej wystąpi Mark Wahlberg. W obsadzie poza tym znajdą się: Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Li Bingbing, czy Sophia Myles. Zdjęcia będą kręcone w Michigan, Chicago oraz w Chinach. Wytwórnia premierę obrazu zapowiada na 27 czerwca 2014.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: