SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowości Mazdy podczas Poznań Motor Show 2015: zabraknie CX-3 i MX-5

Nowości Mazdy podczas Poznań Motor Show 2015: zabraknie CX-3 i MX-5

27.03.2015, godz. 12:30
Mazda 2 2015
Mazda 2 2015 foto: Mazda

Podczas zbliżającej się poznańskiej wystawy, Mazda zaprezentuje kilka swoich nowości. Niestety wśród nich zabraknie najnowszej Mazdy CX-3, która do salonów trafi latem.

Podczas Poznań Motor Show, japońska marka pokaże pełną gamę, obecnie dostępną w Polsce. Można zatem spodziewać się: Mazdy 2, Mazdy 3 (sedan i hatchback), Mazdy 6 po faceliftingu (sedan i sport combi), odświeżonej CX-5 i największej CX-9. Niestety w Poznaniu zabraknie dwóch długo wyczekiwanych premier.

Kliknij też: TEST Mazda CX-5 vs. Toyota RAV4: dwie podwyższone atrakcyjne japonki

Fani crossoverów będą mocno zawiedzeni brakiem obecności nowej Mazdy CX-3, która została zaprezentowana światu podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles, a w Europie podczas genewskiej wystawy w marcu 2015. Przedstawiciele Mazdy uspokajają, że auto pojawi się w polskich salonach latem.

Nie zobaczymy również w Poznaniu najnowszej generacji Mazdy MX-5, która dopiero jesienią trafi do sprzedaży. Jednak pokazanie całej dostępnej obecnie w Polsce gamy modeli powinno wynagrodzić nieobecność CX-3 i MX-5. Zwłaszcza, że do sprzedaży wrócił flagowy SUV czyli CX-9.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: