SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowości motoryzacyjne targów Motor Show Poznań 2016 - nasza DUŻA GALERIA

Nowości motoryzacyjne targów Motor Show Poznań 2016 - nasza DUŻA GALERIA

01.04.2016, godz. 19:21
Rolls-Royce Dawn
Rolls-Royce Dawn foto: zdjęcia własne

Motoryzacyjne targi w Poznaniu to najważniejsza tego typu impreza w Polsce. Podczas zorganizowanego z rozmachem wydarzenia przed polską publicznością debiutuje wiele nowości, a nawet pojawiają się pojazdy koncepcyjne.

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny zorganizowano największą samochodową wystawę w naszym kraju. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszej redakcji SuperAuto24.pl. Przygotowaliśmy obszerną zdjęciową relacją, którą można obejrzeć w załączonej galerii.

Nie przegap: Piękne dziewczyny na targach Motor Show Poznań 2016

Udział w poznańskich targach biorą najwazniejsze marki samochodowe i motocyklowe, prosperujące na polskim rynku. Goście mogą zwiedzić salony tematyczne, takie jak: samochodowy, motocyklowy, ciężarówkowy czy klasyczny.

To wielkie wydarzenie odbywa się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14, w dniach 31 marca - 3 kwietnia 2016 roku. Dzień 31 marca był dniem prasowym, zarezerwowanym dla dziennikarzy oraz zaproszonych gości. Wystawa dla publiczności jest otwarta od 1 do 3 kwietnia (godz. 10-18).

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: