SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowości Porsche na targach Motor Show 2017 - WIDEO

Nowości Porsche na targach Motor Show 2017 - WIDEO

09.04.2017, godz. 15:23
Porsche Panamera Sport Turismo na Poznań Motor Show 2017
Porsche Panamera Sport Turismo na Poznań Motor Show 2017 foto: SuperAuto24.pl

Podczas motoryzacyjnych targów w Poznaniu marka Porsche zaprezentowała premierowo w Polsce model Panamera Sport Turismo oraz wyścigowe 911 GT3 Cup. Auta te idealnie wpisują się w sportową ofertę niemieckiej marki.

Porsche Panamera Sport Turismo ta nowa wersja nadwoziowa, zbudowana w oparciu o odnoszącą liczne sukcesy sportową limuzynę, stanowi kolejny mocny akcent w segmencie aut luksusowych. Jednocześnie Sport Turismo z silnikami o mocy do 550 KM jest najbardziej wszechstronnym samochodem w klasie. Duży otwór bagażowy, niska krawędź załadunku, zwiększona objętość bagażnika i koncepcja foteli 4+1 sprawiają, że nowy model Panamera oferuje doskonałą kombinację przydatności na co dzień i maksymalnej elastyczności.

Zobacz również: Polski debiut Audi SQ5 i Audi R8 Spyder - WIDEO

Porsche 911 GT3 to najbardziej radykalna 911-tka. Sercem jest 4-litrowy wolnossący silnik typu bokser. Ekstremalnie wysokoobrotowa jednostka o mocy 500 KM praktycznie nie różni się od tej stosowanej w rasowym samochodzie wyścigowym 911 GT3 Cup, który został wystawiony w Poznaniu. Przeprojektowane podwozie nowego 911 GT3 ze skrętną tylną osią i systematyczna redukcja masy zostały zestrojone specjalnie, by moc silnika zamienić na wyśmienitą dynamikę jazdy.

Odwiedzający stoisko Porsche podczas Motor Show 2017 mogli z bliska przyjrzeć się aż trzynastu samochodom. W przygotowanych strefach pokazano zróżnicowane podejście do wartości utożsamianych przez każdy samochód Porsche – mocy, prędkości, jakości i emocji.

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: