SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowy Ford Mustang ze sportowymi pakietami

Nowy Ford Mustang ze sportowymi pakietami

12.05.2015, godz. 13:08
Ford Mustang VI generacja
Ford Mustang VI generacjaFord Mustang foto: Ford

Amerykanie urozmaicają swojego najnowszego Forda Mustanga. Firma przygotowała do samochodu kilka pakietów, podkreślających sportowy charakter szóstej generacji legendy.

Najnowszy Ford Mustang dopiero zaczyna debiutować w wersji europejskiej, a w Ameryce model ten tej już posiada sporo różnych dodatków i firmowych pakietów, uatrakcyjniających nadwozie oraz osiągi. Ford właśnie poinformował swoich odbiorców za oceanem, że rozbudowuje ofertę o kolejne ekstrasy.

Pakiet Pony przeznaczony do słabszej wersji 2.3 litra EcoBoost, dodaje chromowane ramki okien i polerowane obręcze ze stopów lekkich w rozmiarze 19 cali. Odmiana Mustanga GT może być ubrana w pakiet Black Accent, co oznacza czarne emblematy, czarny spoiler na klapie i 19-calowe obręcze z czarnym wykończeniem.

Zobacz też: Ford Mustang w wersji dla Europy - specyfikacja i cena

Do Forda Mustanga Cabriolet GT można nabyć pakiet California Special. Zawiera on widoczną czarną aerodynamiczną dokładkę pod zderzakiem, dokładki na progach, czarne pasy na karoserii i nieco inną osłonę chłodnicy. Zawieszenie usztywniono dedykowaną rozpórką a 19-calowe obręcze kół utrzymano w czarnej barwie. W środku auto wyróżnia się inną tapicerką i dekoracjami z aluminium.

Ford Mustang GT w wersji coupe może posiadać rozwinięty pakiet California Special Performance. Auto wówczas otrzymuje utwardzone zawieszenie, większą chłodnicę, szperę i ustawiono na sportowo systemem stabilizacji toru jazdy.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: