SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowy Renault Koleos - lifting na rok 2014 - ZDJĘCIA

Nowy Renault Koleos - lifting na rok 2014 - ZDJĘCIA

20.06.2013, godz. 17:11
Renault Koleos 2014
foto: Renault

Renault Koleos przeszedł kolejną odnowę. Zasadnicze zmiany na rok modelowy 2014, mające na celu upodobnienie wozu do aktualnych produktów marki, objęły wygląd zewnętrzny oraz elementy wyposażenia wnętrza.

Francuzi, którzy zaledwie rok temu przeprowadzili modernizację Koleosa, kolejny raz postanowili odmłodzić swojego SUV-a. Rekreacyjno-terenowy samochód został zmodyfikowany tak, aby nabrać jeszcze bardziej zdecydowanego i wyrazistego charakteru. Wóz otrzymał elegancki, chromowanym grill i kilka poprawionych detali. W ofercie pojawią się dwukolorowe felgi, zmienione listwy boczne i nowy lakier nadwozia - Ebony Brown.

Zmiany nie ominęły również wyposażenia kabiny i elementów wystroju wnętrza. Deskę wzbogacone o 7-calowy, dotykowy wyświetlacz systemu multimedialnego Renault R-Link, a przy lusterkach pojawił się system wykrywania obiektów w martwym polu (BSW). Doszła kamera cofania pokazująca obraz na wyświetlaczu, wygodny system bezkluczykowy, asystent wjazdu i zjazdu, czy system audio Bose.

>>> Renault Twizy w salonach - CENA w POLSCE od 33 900 zł <<<

Konstrukcja auta opracowana przez Renault, tak samo jak w poprzedniku opiera się o technologię napędu na 4 koła pochodzącą z Nissana. Koleos tak jak wcześniej, będzie dostępny więc w wersji z napędem na przód jak i na cztery koła. Do oficjalnej prezentacji odmłodzonego SUV-a dojdzie podczas szóstych międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Buenos Aires. W Polskiej ofercie nowy Koleos pojawi się jesienią bieżącego roku.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: