SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Nowy Volkswagen Passat B8 w dniach 28-29 listopada wjeżdża do polskich salonów

Nowy Volkswagen Passat B8 w dniach 28-29 listopada wjeżdża do polskich salonów

26.11.2014, godz. 13:42
nowy Volkswagen Passat Variant B8 - rocznik 2015
2015 Volkswagen Passat Variant B8 foto: Volkswagen

Volkswagen odlicza już czas, jaki pozostał do wprowadzenia najnowszego Passata ósmej generacji do salonów. W dniach 28-29 listopada samochody trafią do dilerów i będzie można je do woli oglądać i odbywać jazdy próbne.

Najnowsze wcielenie niemieckiego hitu wzbudza wielkie zainteresowanie. Powodów jest wiele, a jednym z nich jest fakt, że auto to w 100-procentach nowa konstrukcja. Według zapewnień Volkswagena, teraz Passat jest przestronniejszy, jeszcze lepiej wykonany z uwzględnieniem technicznych nowinek. To wszystko wpływa na wysoki komfort jazdy, ergonomię i maksymalny poziom bezpieczeństwa biernego i czynnego.

Sprawdź: Wymiary, dostępne silniki, najważniejsze fakty - oto nowy Volkswagen Passat B8

Zarówno odmiana Limousine jak Variant są dostępne w sprzedaży w trzech poziomach wyposażenia: Trendline, Comfortline lub Highline. Zainteresowani dzięki rozbudowanym możliwościom, mogą konfigurować auto według swoich potrzeb, odpowiednio dopasowując wyposażenie oraz wersję silnikową.

Cena Volkswagena Passata Limousine startuje od 90 790 zł, natomiast na odmianę Variant trzeba przygotować co najmniej 95 190 zł. Do pełnych cenników zawierających wszystkie wersje silnikowe i wyposażenie, odsyłamy w dodanych linkach poniżej.

>>> Pełny CENNIK modelu Volkswagen Passat Limousine B8

>>> Pełny CENNIK modelu Volkswagen Passat Variant B8

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: