SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Odmłodzona Dacia Duster w pełnej krasie - WIDEO

Odmłodzona Dacia Duster w pełnej krasie - WIDEO

10.09.2013, godz. 20:11
Odmłodzona Dacia Duster
foto: Dacia

Nowa linia modelowa samochodów rumuńskiej Dacii, wymusiła odmłodzenie sprzedawanego od 2010 roku Dustera. Wóz wyróżniający się bezkonkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości, niskimi kosztami eksploatacji oraz niesamowitymi własnościami terenowymi wersji 4x4, otrzymał kilka widocznych zmian. Wszelkie szczegóły prezentujemy na materiałach wideo.

Dacia Duster będąca najtańszym dostępnym SUV-em na światowych rynkach, przeszła istotną modernizację. Auto zyskało dzięki odświeżeniu nowocześniejsze rysy przedniej części karoserii, czy nowe obręcze ze stopów lekkich. W wnętrzu zagościła unowocześniona deska rozdzielcza i lepsze wyposażenie standardowe z opcjonalnym system multimedialnym i nawigacją satelitarną MEDIA NAV.

Do gamy jednostek napędowych dołączy nowy silnik benzynowy TCe 125 (czterocylindrowy z turbodoładowaniem). Poza tym w ofercie pozostaną benzynowy 1.6 16V 105 KM (z opcjonalnym LPG), a także wysokoprężne 1.5 dCi w odmianach 90 KM i 110 KM. Napęd w zależności od konfiguracji, może być przenoszony na przód, lub na wszystkie cztery koła. W Polsce samochód trafi do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia 2013 roku.

Zobacz jak wygląda Duster po faceliftingu

Tak prezentuje się wnętrze odmłodzonego Dustera

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: