SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Opel ADAM Rocks: Maleńki crossover z otwieranym dachem - ZDJĘCIA + WIDEO

Opel ADAM Rocks: Maleńki crossover z otwieranym dachem - ZDJĘCIA + WIDEO

07.03.2013, godz. 13:30
Opel Adam Rocks
foto: Opel

Stylowy miejski samochodzik jakim jest Opel ADAM, jeszcze nie trafił dobrze na światowe rynku zbytu, a już doczekał się nowej ciekawej wariacji. Autko wpisujące się w najmniejszy segment A, zostało miniaturowym koncepcyjnym crossoverem o nazwie Opel ADAM Rocks.

Opel stworzył nietypową, bardziej wszechstronna, lifestylową odmianę swojego najmniejszego pojazdy. ADAM Rocks dostał masywniejsze zderzaki z osłonami dolnymi, plastikowe obudowy nadkoli oraz progów i został zawieszony o 15 mm wyżej nad ziemią w stosunku do standardowego ADAMa. Całość uzupełniają wielkie 18-calowe obręcze ze stopów lekkich.

>>> Stylowy Opel ADAM: CENA w POLSCE od 42 900 zł - WIDEO <<<

To jednak nie wszystko - samochodzik ekspresowo może przerodzić prawie w kabriolet, bo dach przykrywa elektrycznie rozsuwana roleta. Widać, że niemiecka marka w tej kwestii idzie śladami konkurencji, bo podobne rozwiązanie zastosowano już w Fiacie 500C oraz Citroenie DS3 Cabrio. Łatwo się więc domyślić, że ADAM Rocks jest między innymi zapowiedzią planów wprowadzenia do oferty także zwykłego ADAMa w wersji cabrio.

Skórzana brązowa tapicerka przeszyta niebieską nitką, wraz z aplikacjami dekoracyjnymi utrzymanymi w podobnym tonie, stanowi smakowite uzupełnienie luźnego designu małego crossovera.

WIDEO - tak prezentuje się miejski Opel ADAM Rocks

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: