SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto nowości superauto nowości Opel ADAM Rocks - prototyp bliski produkcji - WIDEO

Opel ADAM Rocks - prototyp bliski produkcji - WIDEO

05.04.2013, godz. 13:00
Opel Adam Rocks
foto: Opel

Stylowy Opel ADAM Rocks wpisujący się w najmniejszy segment A, został pokazany na targach motoryzacyjnych w Genewie, jako miniaturowy koncept crossovera. Wyżej zawieszony nad ziemią pojazd z otwieranym dachem, w zamyśle producenta ma być idealnym środkiem transportu dla ludzi młodych, lubiących wyróżniać się z tłumu.

Opel stworzył bardziej wszechstronną odmianę swojego najmniejszego pojazdu. Lifestylowy ADAM Rocks dostał masywniejsze zderzaki, plastikowe obudowy nadkoli i progów oraz został zawieszony o 15 mm wyżej nad ziemią w stosunku do standardowego ADAMa. Wnętrze wyłożono skórzaną tapicerką i ozdobione je aplikacjami dekoracyjnymi utrzymanymi w niebieskim kolorze.

>>> Stylowy Opel ADAM: CENA w POLSCE od 42 900 zł - WIDEO <<<

To jednak nie wszystko - samochodzik ekspresowo może przerodzić prawie w kabriolet, bo dach przykrywa elektrycznie rozsuwana roleta. Niemiecka marka w tej kwestii idzie śladami konkurencji, bo takie rozwiązanie zastosowano już w Fiacie 500C oraz Citroenie DS3 Cabrio. Nietypową całość uzupełniają wielkie 18-calowe obręcze ze stopów lekkich.

/ źródło wideo: x-news/

Źródło: X-NEWS
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: